O NÁS

Firma vznikla v Roce 1998 na základech zkušeností Edwarda Fencla z oboru polygrafie, Reklamy a technologií v oblasti SignMakingu. Z počátku jsme byli zaměřeni hlavně na polygrafickou výrobu a DTP zpracování. V návaznosti na prohloubené znalosti Signmakingových technologií jsme rozšířili aplikace produkované grafiky na tento obor – hlavně pak venkovní reklamy.

Z hlediska výrobních technologií jsme v podstatě samostatná firma, 95% produktů které nabízíme, vyrábíme v našem provozu na našich strojích. Jsme tak schopni dodat produkt v rozumném termínu. Kvalita výstupu, resp. kvalita nabízených produktů odpovídá profesionálnímu přístupu a dlouholetým zkušenostem. Držíme se tak v horní části kvality na trhu nabízených produktů při zachování konkurenční ceny. Nenabízíme levná a nekvalitní řešení.
Ke každému zákazníkovi se snažíme přistupovat individuelně, hlavně z hlediska jeho termínových potřeb. Neříkáme kdy budeme mít čas my, ale ptáme se kdy potřebujete vy!

Provoz firmy je situován na kraji Prahy, 10 min. ze Smíchova. Téměř každý den rozvážíme, zaměřujeme a jednáme v centru Prahy, není tak problém po předchozí dohodě, či operativně Vás v nejbližším dnu navštívit ve vaší provozovně či na předmětném místě.

Doufám, že i na základě shlédnutých referencí, budete jako nový zákazník chovat k nám patřičnou důvěru. Jsme typ firmy jež odvádí 100% práci za kterou očekáváme dohodnuté ocenění, nikoli té co poskytuje slevy za zmetky a nedodělky.

Edward Fencl