VÝSTAVY – POP UP SYSTÉMY

Pokud vystavujete nebo chce prezentovat své výrobky či služby třeba jen ve vaší kanceláři či provozovně či před obchodem, využijete některý z typů prezentačních systémů. Každý stojan je víceméně mobilní a jeho provedení či design odpovídá jeho využití a koreluje pořizovací cenu.

POP UP stěny
Tento typ prezentačního – reklamního stojanu s velkou inzertní plochou v šířkách od 2,5 do 3,5 m a výškou okolo 220 cm je vhodný na akce typu výstava nebo dlouhodobější prezentační akce, třebaže jeho sestavení je otázkou jen několika málo minut.

 

Konstrukci oblé stěny tvoří kompaktní nůžkovitá, okamžitě rozbalitelná sestava hliníkových tyček. Samotná grafika je na konstrukci přichycena pomocí magnetických proužků, což umožňuje rychlé a přesné sestavení. Některé modely totoho typu konstrukce obsahují i mobilní pult, nebo je k nim možno dodat dodatečné nasvícení prezentační plochy.

Celý systém je při skladování či přepravě umístěn v textilním vaku, či plastovém kufru.

Tento typ konstrukce lze doplnit kulatým sloupem o průměru cca 65 cm a stejné výšky, nebo je možné reklamní sloup dodat samostatně.

Jinou variantou je potom rovná prezentační stěna s konstrukcí na stejném principu a s již připevněnou látkovou grafikou. Jde pak pouze o to vytáhnout z kufru a rozbalit jako samorozbalovací stan. Standardně ve dvou šířkách a to 1,5 a 2,2 m.

Áčka – plastová
Tento typ reklamního stojanu využijete většinou před obchodem či provozovnou, jedná se o ekonomickou variantu oboustranného poutače.

Velikosti inzertní plochy plastových „áček“ jsou standardně odvozeny od „A“ formátů:
A2
(420×594 mm)          A1 (594×840 mm)          A0 (840×1188 mm)

Dále potom formáty vycházející z rozměru typu „B“:
B1
(700×1000 mm)          B2 (500×700 mm)

 

Áčka – kovová s clip rámem a výměnou grafikou
Velikosti inzertní plochy kovových hliníkových „áček“ s výměnou grafikou a krycí slídou jsou standardně odvozeny od „A“ formátů:
A2 (420×594 mm)          A1 (594×840 mm)          A0 (840×1188 mm)

 

Dále potom formáty vycházející z rozměru typu „B“:
B1 (700×1000 mm)          B2 (500×700 mm)

Áčka – kovová pro přímý polep grafikou
Reklamní stojany typu „A“, typu „T“

Roll–UP y
Reklamní stojan se spodní kovovou základnou, ve kterém je navinut potištěný prezentační materiál – polyesterový film nebo PVC banner. Samovolné svinutí prezentační plochy – plachty je zajištěno napínací spirálovou pružinou, jež je uchycena k ose vnitřní rolny stojanu.

Tyto prezentační systémy je možno odebrat v několika variantách, co se týká provedení, stability a barvy rolovacího podstavce, stejně tak šířky a případné výšky reklamní plochy media.
Navíjecí zařízení roll upu může být v podstavci zdvojeno, pak má reklamní stojan grafiku z obou stran – je s oboustrannou grafikou. Vhodné do prostoru.
Roll up je možné použít v interiéru i exteriéru s ohledem na povětrnostní podmínky.
Šířky základen stojanů dodáváme od šířky 80 cm, dále 85cm, 100 cm, 115cm,a 145 cm. Reklamní Plachta – plocha tisku pak může být po úpravě užší než šířka stojanu. Výška roll up je upravitelná, běžně se pohybuje kolem 200 cm. Banner drží vysunutý na zadní opěrné tyči.

Na podkladový materiál tiskneme solventními inkousty ve vysokém rozlišení 720 (1440)dpi .

Ručně  balené rollované systémy
Prezentační plachty, respektive stojany k těmto plachtám či bannerům mají i ekonomickou či odlehčenou variantu. Jedná se o typ skládané konstrukce s kovovými (většinou hliníkovými) či laminátovými prvky. Reklamní plocha se tak vypne podobně jako turistický stan, nebo mezi dvě lišty. Dodáváme několik typů systémů s různým typem zadní nosné konstrukce. Šířka těchto prezentačních ploch je u typů s vrchní a spodní lištou volitelná od cca 30 do 150 cm; nebo pevná 60,85,88,115 a 145 cm.

Bannerové stojany samonosné
Tento typ stojanů se v zásadě liší od předchozích dvou tím, že stabilita stojanu víceméně nezávisí na předepnuté plachtě v jeho konstrukci. Plachta ve stojanu je zpravidla vypnuta mezi vrchní a spodní lištou. Vedení napínacích lišt je zajištěno střední nosnou tyčí stojanu.

Ostatní typy bannerových  stojanů
Ostatní, zakázkové, nebo jiné typy stojanů, většinou s hliníkovou či ocelovou konstrukcí. Jednostranné či oboustranné.

Promo stojany