REKLAMNÍ CEDULE, TABULE

Jako výrobce reklamních poutačů, cedulí, tabulí či desek s využitím řezaných samolepicích plotrovaných fólií máme dlouholeté zkušenosti. Vyrobit reklamní poutač, firemní tabuli, reklamní ceduli neznamená pouze nalepit fólii na unifikovaný standardní stojan typu A, ale spíše využít kreativity návrhu a výroby k zacílení na celkový design prodejního místa či provozovny a umístění reklamní tabule firemního poutače. Firemní poutače vyrobené polepem řezanou reklamou mohou být ve své jednoduchosti a stylovosti vhodnější než moderní tištěná forma cedule. Tato skutečnost je výrazná zvláště u aplikace jako je nesvětelná či nasvětlená reklamní tabule pro restaurace, kavárnu, či jiný relaxační prostor. Firemní cedule, prodejní poutač je jedna z prvních věcí, kterou zákazník vidí.

Výroba řezané plotrované vyřezávané plotrové grafiky jako klasický způsob značení patří do naší základní nabídky. Široký řezací plotr nám umožňuje vyrábět grafiku bez dělění motivu, což přispívá k čistotě provedení instalované grafiky. Podobně jako u PVC fólie pro digitální tisk využíváme mnoha typů a kvality materiálu. Krátkodobé PVC fólie monomerické do 3 let životnosti, polymerické fólie s životností 5-7 let a fólie lité s životností až 10 let. Provedení fólie může být matné, polomastné nebo lesklé. Speciální typy fólií: pro světelnou reklamu je translucentní fólie, reflexní fólie pro zvýraznění nesvětelné grafiky odrazem světla, fluorescentní fólie hlavně pro dočasné značení (slevy, akce atd.), designové fólie do interiéru i exteriéru jako jsou transparentní barevné fólie, imitace pískovaného skla (fólie pískované sklo), PVC samolepicí fólie s tištěným nebo předtištěným vzorem, taktéž fólie zrcadlové, chromové – imitace chromu, imitace broušeného hliníku, imitace dřeva. Z povahy provedení jsou některé fólie polyesterové, jiné fólie s příměsí kovu – hliníku. Samolepicí fólie odebíráme z mnoha velkoobchodů, a tak široká škála fólií umožňuje splnit mnoho požadavků na grafiku.

Výroba reklamních poutačů využitím velkoplošného digitálního tisku probíhá podobně jako firemních tabulí, nabídkových cedulí a informačních transparentů lepením na různé deskové materiály či stojany. Polep poutače či reklamní tabule realizujeme na PVC desky, sendvičové materiály typu Dibond (Al/Pe/Al), polykarbonát, plexisklo, různé druhy speciálních plastů, jakož i kovové hliníkové, lakované ocelové a nerezové tabule. Reklamní cedule s digitálním tiskem a ochraným lesklým nebo matným laminem instalujeme na nosné rámy; případně mají tabule designový rámeček s povrchovou úpravou. Výroba reklamních cedulí, resp. potisk tabulí digitálním tiskem je ekonomické řešení označení obchodu, provozovny, restaurace, prodejny. K digitálnímu velkoplošnému potisku používáme materiály jako jsou monomericky měkčená fólie, polymericky měkčená fólie, litá fólie, one way vision fólie, translucentní fólie, či bannerová fólie, folie na stěny a omítky nebo podlahová pochozí fólie. Ochranné  lamino na ceduli potom lesklé, matné; lamino pro podlahovou grafiku – protiskluzové lamino, antigrafitti lamino, či speciální lamino. Další alternativní řešení – potisk reklamní plachty, polep reklamního banneru naleznete v kapitole Reklamní bannery – PVC plachty.