OSVĚTLENÉ 3D PÍSMO

Osvětlené, nasvětlené, podsvětlené či poloprosvětlené 3D písmo může být navrženo s obvodovým osvětlením, jakousi “svatozáří”, koronou. Korona nebo “svatozáře”, jednoduše venkovní světelný obrys písmena nebo grafiky vzniká odrazem ze světelného zdroje umístěného na zadní straně písmene. Světlo se odráží od podkladového materiálu i šikmo mimo písmena a vytváří tak vnější světelný obvod nebo obrys písmenka. Distanční podložky, špunty, či ocelové kotvy sloužící k uchycení reklamních písmen zpravidla podsvěcujeme LED technologií, modulů, pásků kde je dodržena dostatečná IP ochrana. Věnujeme rovněž pozornost uzavření či zacelení fasády po instalaci reklamy.

Výroba 3D písma a grafiky z materiálů jako extrudovaný polystyren lakovaný fasádními barvami, tvrzené PVC písmo lakováno většinou autolakem nebo hliníkový či ocelový plech povrchově upravený (mokré lakování nebo komaxit) využíváme jako materiály pro exteriér a interiér, MDF a jiné polopřírodní materiály aplikujeme hlavně do interiéru.

K nasvětlení či osvětlení reklamního nápisu zpravidla využíváme světelné zdroje typu fluospot, halogen, či jiná LED svítidla.

PVC PÍSMO
Pvc písmena vyrábíme z tvrzeného PVC, respektive desek, nejčastěji tloušťky 10 a20 mm. Jako výrobce plastického písma, tedy 3D plastového písma se zabýváme i povrchovou úpravou písmen. Nejčastěji lakujeme autolaky, akryláty, nebo acetonovými barvami v souladu s dlouhou trvanlivostí výrobku. Pokud má být písmo prosvětleno, používáme jako materiál PMMA plexisklo a to i v několika vrstvách. Podle typu použití písmena frézujeme mechanicky – spirálové frézy, či řežeme laserovým paprskem. Leštění hrany plexisklového písmene je v mnoha případech nutnou součástí výrobku. 3D plexi písmo i písmena z PVC umísťujeme na distanční podložky, nebo distanční špunty či distanční šrouby.Odsazení písmene od fasády či stěny v interiéru na distančních špuntech umožňuje snadnou demontáž a údržbu 3D grafiky. Nejčastěji je 3D plastové odsazené písmo podsvíceno neonem nebo LED technologií ( pásky, moduly). Kolem neprůhledného, neprůsvitného písmene se tak vytvoří světelná korona či obrysový světelný prstenec. Tohoto typu světelné reklamy lze využít hlavně tam, kde chce písmo osvítit, avšak nechcete oslnit plochu přílišným množstvím světla a udržet tak reklamu či nápis decentní.
Podsvětlený LED nápis je v současnosti levnější i trvanlivější variantou než podsvětlení neonem – neonovou trubicí. Např. návratnost vstupní investice u plošných LED panelů oproti reklamním panelům se zářivkami je již od 1 roku. Při instalaci používáme šablony písmena a to buď z fólie, nebo PVC desky.

PVC PÍSMO

Cincopa WordPress plugin

PVC LOGA

Cincopa WordPress plugin

POLYSTYRENOVÁ LOGA
Polystyrenová grafika frézovaná z etrudovaného polystyrenu je součástí produkce výroby naší společnosti. K frézování polystyrenu, výrobě polystyrénových písmen používáme desky v síle od 10 do 100 mm. Frézováním na CNC fréze vyrábíme písmena čistá, bez proříznutí vnitřních tvarů směrem ven, jako v případě horkého drátu. Jako výrobce polystyrénového loga opatřujeme polystyrénový logotyp povrchovou úpravou pro interiér i exteriér. Nejčastěji používáme omyvatelné fasádní barvy. Instalace polystyrénového 3D loga na fasádu domu, či v recepci probíhá nejčastěji pomocí silikonového lepidla. Správné usazení loga na stěnu pak zajišťujeme pomocí polystyrénové šablony nebo šablony z PVC fólie.

POLYSTYRENOVÁ LOGA

Cincopa WordPress plugin