BOXY PLASTOVÉ

Klasické světelné boxy, které nesou klasické hliníkové eloxované bočnice nebo PVC boky standardně v barvě bílá, černá, šedá.

Klasické prosvětlení boxu je s pomocí zářivkových trubic jako světelných zdrojů; jejich životnost je cca 1,5 až 2 roky. Různé barevné teploty zářivkových trubic umožňují vhodný výběr prosvětlení dle užité grafiky.
Světelné zdroje – zářivky mohou být napájeny pomocí běžné tlumivky, nebo je použit elektronický předřadník, který zvyšuje životnost zářivkové trubice.

Moderní LED prosvětlení light boxu – k němu využíváme LED moduly s vysokou svítivostí prodlužuje životnost zdrojů světelného boxu až na 6 až 7 let. Návratnost nákladů za energii vzhledem ke zvýšené ceně za LED moduly oproti zapojení se zářivkami může být podle provedení už 1 – 2 roky.

Využíváme opálové mléčné plexisklo s různou světelnou propustností, dle použité aplikace.

Každý světelný light box je velice dobře světelně dimenzovaný; nešetříme na světelných zdrojích z hlediska jejich počtu.

Dodatečná výztužná kovová konstrukce je součástí každého většího světelného boxu.

Elektrická revize světelného light boxu je další službou, kterou zajišťujeme.

Světelné transparenty s plastovými bočnicemi jsou ekonomickým řešením světelné reklamy. Bočnice mají hloubku 90, 130 a 180 mm. Standardně v provedení barev bílá, šedá a černá. Plastová provedení světelných tabulí mohou být s ostrými rohy nebo mohou být použity rohy kulaté. Větší rozměry těchto světelných reklamních tabulí by měly být vybaveny nosnou konstrukcí, tak, aby bylo možné udržet patřičnou životnost reklamního transparentu. Síla použitého opálového plexiskla a jeho sytost je aspekt, který je nutno dodržet, tak, aby bylo možné dosáhnout patřičného efektu a záruky na provedení. Reklamní polep LED tabule, či reklamního světelného transparentu prosvíceného zářivkami řešíme pomocí řezané – vyřezávané, plotrové grafiky nebo tištěné fólie. Digitální tisk translucentní fólie instaluje vždy s laminem. Mnohdy je grafika vyrobená z řezané samolepicí fólie, v kombinaci s fólií, kdy je využit digitální tisk. Životnost grafiky takovýchto aplikací je cca 7+ let.

Cincopa WordPress plugin