VLAJKY

Reklamní vlajky, či národní vlajky patří do portfolia značení exteriéru i interiéru reprezentačních prostor firmy či organizace. Jednotlivé aplikace užití vlajky jsou dnes hodně rozvinuté. Kromě umístění vlajky na klasickém stožáru nebo fasádě domu, můžete využít vlajek v interiéru – na jednacích stolech či předsálí jednacích síní. Moderní využití se pak hlavně týká vlajek na mobilním stojanu – beach flag, a to hlavně z důvodu vymezení vstupů či prostoru dané akce.

Z pozice výrobce reklamních vlajek můžeme nabídnout kvalitní sortiment materiálů vlajek, patřičných stojanů či držáků vlajek, dokončovacích prací nutných ke správnému fungování a dlouhé životnosti vlajky.

Standardními materiály v této kategorii tisku jsou PES – polyesterová vlajkovina a speciální úprava PES se sníženou hořlavostí Trevíra CS, využívaná hlavně v bytových textiliích.

Vlajkové systémy – „muší křídla“
Tento typ prezentační plochy, flag systém – muší křídlo je určen jak do exteriéru, tak interiéru. Materiál je zpravidla vlajkovina vypnutá na bičovité konstrukci. Tento typ řešení – konstrukce odolává vnějším povětrnostním vlivům, hlavně z hlediska stabily mnohem lépe než jiné stojany.


Výhodou těchto vlajkových systémů je nízká hmotnost a velká mobilita. Uchycení k zemi může být buď pevné – instalace hlavně v interiérech či hlídaných exteriérech obchodů.

                                                

Stojan vlajkového systému může být na křížovém podstavci, tam kde není vítr příliš silný, a kde je vhodný rovný podklad – před obchodem / provozovnou – navíc zatížen vodním vakem.

Stojan s trnovým rotátorem je pak vhodný na pláže, koncerty, sjezdovky či jiné outdoorové akce probíhající na nezpevněném povrchu.

   

Rozměry vlajek potom od cca 0,6×2,2 m až po 1x5m plochy vlajky tvarem „rovná vlajka“ – obdélníkový tvar, „ oblouková vlajka“ – tvar nože a nebo typ „muší křídlo“ – kapkovitý tvar vlajky. Tyto systémy jsou opět dodávány v transportních vacích.

Další info o PES materiálech na výrobu vlajek naleznete v sekci VELKOPLOŠNÝ DIGITÁLNÍ TISK.