AUTA – ŘEZANÁ REKLAMA

Výroba polepů pro auta, jakož i polepení – instalace polepu na auto zahrnujeme do základního portfolia firemní nabídky. Jako výrobce grafiky pro auta používáme jak fólie krátkodobé, fólie střednědobé, tak fólie dlouhodobé. Mírné navýšení ceny tak zvýší životnost grafiky na osobním vozidle o několik let bez smrštění, vyšisování – strátě barevnosti vlivem UV záření, popraskání fólie a další nepříjemnosti. Instalujeme tak nejčastěji fólie s životností 7 a více let, třeba, že se chcete po 3letém leasingu auta zbavit. Dbáme na zásadu dokonalá příprava autolaku před montáží samolepicí fólie, což jednoznačně prodlužuje životnost instalace a zvyšuje kvalitu montáže. Zajišťujeme odstranění stávající fólie a rozleštění laku na karosérii, z důvodu prodeje auta, nebo pokud chcete autografiku měnit obnovit či renovovat.

Zakázku začínáme grafickým návrhem na elektronické maketě předloze automobilu (naše elektronická databáze osobních i nákladních automobilů pokrývá většinu potřeb a všechny běžné vozy). Cenová nabídka na základě grafického návrhu předchází termín možného polepu osobního nebo nákladního vozidla. Dodávky i osobní vozy můžeme polepit v našich prostorách nebo u Vás. Grafický návrh polepu auta ke schválení zasíláme zpravidla emailem. Patřičná záruka na instalaci polepu je součástí dodávky služby. Označit auta logem, firemní grafikou dnes patří k firemní kultuře. Označení auta logem logotypem je nejsnadnější cesta jak se zviditelnit s nízkými náklady.

V sekci okenní fólie – automobily najdete informace o protislunečních fóliích které instalujeme na skla osobních i nákladních vozů.

 MAGNETICKÉ FÓLIE

Magnetky, neboli magnetické folie, vyrábíme a dodáváme v různých tl. a přilnavosti. Nejčastěni 0,7mm. Grafika na magnetické folii je zpravidla digitální – vytištěná a laminovaná, magnetický polep pak má kompaktní povrch. Na přání u magnetek zakulacujeme rohy. Magnetická folie je vyrobena v šířce 62 cm maximálně. To znamená, že kratší rozměr magnetického polepu může být maximálně 620 mm. Magnetické folie je vhodné uskladňovat na rovném povrchu.