VÝLOHY – DIGITÁLNÍ TISK

Jako výrobce polepů výloh zajišťujeme taktéž instalace polepů na výlohu, tedy polep výloh. Montáž fólií na výlohy je vhodné provádět při teplotě 5°C a vyšší. Instalace fólie je možná taktéž i při nižších teplotách, tedy lze instalovat – lepit pomocí aplikační kapaliny. Podobně jako u automobilů lze využít jednostranně průhlednou perforovanou fólii „one way vision“. Z privátního hlediska se chová jako zrcadlová protisluneční fólie. U fólie one way vision záleží na světelné úrovni uvnitř a vně místnosti.
Tedy ve chvíli kdy je v interiéru více světla než venku, fóliový polep jako by na skle nebyl.
Přes den je samozřejmě fólie z ulice neprůhledná, zevnitř se polep tváří, že je okno zcela průhledné.

Výlohy – DIGITÁLNÍ POTISK – FOTKY A PÍSMENA
Digitální tisk a jeho instalace na výkladní skříně – výlohy patří do portfolia našeho servisu. Reklamní nálepky na výloze digitálně potištěné je možné realizovat jako neprůhledné, průsvitné nebo jednostranně průhledné – „one way vision. Nálepky na výlohy opatřujeme laminem pro zvýšení životnosti a odolnosti při mytí výloh. Digitální tisk na výloze je možné kombinovat s řezanou grafikou, která může sloužit třeba jen jako akční dočasný nápis.

VÝLOHY – ŘEZANÁ REKLAMA – PÍSMENA
Polepit výlohu grafikou je možné mnoha způsoby. Klasický textový polep s jednoduchou grafikou na výlohu může fungovat jako dočasný – akční, nebo trvalý prostředek podpory prodeje zboží a služeb. Světlejší fólie na výloze jsou viditelnější než tmavší. Částečně polepit výlohu fólií typu pískované sklo nebo jiným typem privátní fólie může pomoci vizuálně oddělit výkladech od prodejní části obchodu. Plotrované fólie, nebo reklamní fólie k polepu výlohy vyrábíme z mnoha různých barevnic, designů a typů materiálu dle časové odolnosti v exteriéru. Řezaná grafika nebo řezaná reklama na výloze tak dodnes i přes razantní nástup digitálního tisku plní úlohu při označení výlohy. Jako výrobce polepů výloh můžeme zároveň instalovat okenní protisluneční či termofólie, nebo bezpečnostní fólie s atestem. Vyrobit polep výlohy a jeho instalaci tak můžeme spojit s instalací fólie jež slouží jako ochrana výlohy obchodu.