VIZITKY

Výroba vizitek digitálně v malonákladovém odběru, speciální vizitky v menším počtu sítotiskovou či sublimační technologií. Velký počet potom za vynikající ceny ofsetovým tiskem.

V jakých počtech se vyplatí jaká technologie tisku?
Digitální laserový tisk – do 500 ks od 1 motivu.
Sublimační tisk do 500 ks od 1 motivu.
Ofsetový tisk a sítotisk se vyplatí od 250 ks

Digitální laserový tisk – vizitky
Tiskneme na matnou křídu 250g /m2, případně jiný i lehce strukturovaný materiál, a to jednostranně i oboustranně – pokud to materiál umožňuje. Rozlišení tisku je max. 1200 dpi.
Cena: černobílá vizitka: 1,90 /ks, barevná 2,90 /ks
V případě strukturovaného nebo jiného papíru než MK 250g je cena na dotaz; je možné si vyžádat vzorník materiálů k potisku. Termíny: 1) expresně – ten samý den, 2) standardně do 3 dnů.

Sublimační tisk a sítotisk – vizitky
Tisk vizitek touto technologií umožňuje tisknout i direktní – přesné barvy, jako je i zlatá a stříbrná barva. Rovněž tak tisk na celou škálu strukturovaných – ražených materiálů, které digitální laserová technologie nepojme. Jde i o různé druhy plastů a kovů.
Materiály je možno opět konzultovat, nejdříve nejlépe telefonicky.
Cenová kalkulace je v těchto případech nutná.
Termíny: cca 1 týden.

Ofsetový tisk vizitek
Tisk ofsetem je zdaleka nejkvalitnější a nejlevnější při vyšších počtech a na běžné materiály. Běžné materiály jsou lesklá nebo matná křída 250,300,350 a 450 g /m2.
Tisk vizitek ofsetem se standardní dodací lhůtou je zhruba 1 týden od odsouhlasení grafických podkladů. Cena plnobarevné jednostranné vizitky při 1000 ks je 1,50 vč. Grafického návrhu.