VITRÍNY – PROPAGAČNÍ SKŘÍNĚ

Do našeho výrobního portfolia spadá taktéž výroba vitrín a nasvětlených či prosvětlených vitrín. Pro výrobu využíváme několika typů profilů zvolených podle typu požadovaného výsledku.
Magnetické vitríny nebo vitríny s měkkou zadní stěnou na připíchnutí dokumentů mohou být určeny k montáži na stěnu, případně být opatřeny nosníky při umístění do prostoru. Pro krytí pohledové plochy využíváme jak klasické sklo, tak různé typy antireflexních plexiskel či polykarbonátů. Vitríny s vrchními panty dodáváme standardně s komfortními tlumiči pro bezproblémovou manipulaci s čelní stěnou.


Vitríny nesvětlujeme ve vertikálním či horizontálním směru a to buď klasickými zářivkami s paticí T8, nebo T5, případně LED technologií – LED pásky, nebo LED moduly.
Povrchová úprava vitríny – barva dle RAL a to buď mokrou cestou – akrylátové laky, nebo prášková komaxitová barva – komaxit. Některé typy vitrín, resp. některé typy profilů dodáváme i v provedení stříbrnný elox.

Zajišťujeme taktéž montáž vitrín a jejich připojení do el. sítě.

Výhodou naší produkce je, že jsme schopni a ochotni vyrobit propagační skříň – vitrínu jakýchkoli rozměrů (samozřejmě v rozumných dimenzích) a to již od jednoho kusu v krátkém čase, na rozdíl od velkoprodejců, a to za cenu, která odpovídá sériové výrobě standardních rozměrů.